29. december 2020

Koledar pohodov 2021

Januar
1.         Srečanje na Lovrencu ob 12h            S.Dvanajščak
22.       Mladi planinci – Grmada                   Stane, Petra, Lucija
24.       Vesele planinke –Moravska koča      H.Rednak
29.       Nočni pohod na Grmado                   S.Dvanajščak
 
Februar
            Mladi planinci – plezanje                  L.Peklja, P.Tomšič
21.       Slavnik-Škocjan (SPP)                      U.Malovrh
28.       Vesele planinke – Gradiško jezero    H.Rednak
 
Marec
            Mladi planinci – plezanje                  L.Peklja, P.Tomšič
13.       Občni zbor-osn.šola                           S.Dvanajščak
20.       Slivnica                                              J.Tominc
28.       Vesele planinke – Jeterbenk              H.Rednak
 
April
            Mladi planinci – plezanje                  L.Peklja, P.Tomšič
10.       Dan PD Blagajana – v koči                S.Dvanajščak
16-18.  Polhograjska planinska pot                I.Dolenc
25.       Javornik                                              I.Dolenc
27.       Hruški vrh in Klek                             J.Tominc
30.       Vesele pl. – Dragov dom na Homu   H.Rednak
 
Maj
            Mladi planinci – plezanje                  L.Peklja, P.Tomšič
7-9.      Balaton                                               U.Malovrh
16.       Srečanje planincev MDO                  S.Dvanajščak
22.       Golica                                                 P.Štromajer
29.       Vesele pl.-Jereka-Vodnikov rzgl.      H.Rednak
 
Junij
            Mladi planinci – plezanje                  L.Peklja, P.Tomšič, S.Dvanajščak
5.         Vrtača                                                I.Dolenc
10.       Obletnica smerne table na Grmadi    S.Dvanajščak
12.       Veliki Draški vrh in Viševnik            J.Tominc
25.       Vajnež in Stol                                    P.Štromajer
27.       Vesele pl.-Dobrča                              H.Rednak
 
Julij
4.         Jerebikovec (Mežakla)                       U.Malovrh
10.       Debela peč                                         P.Štromajer
17.       Kepa                                                   I.Dolenc
25.       Konj iz planine Dol                           H.Rednak
 
Avgust
22.       Ojstrc (Avstrija)                                 U.Malovrh
29.       Vesele planinke-Uršlja gora              H.Rednak
 
September
            Mladi planinci – spoznavni pohod    L.Peklja, P.Tomšič
4.         Ojstrica                                               U.Malovrh
11.       Pršivec                                                J.Tominc
18.       Stol                                                     I.Dolenc
25.       Krk-Baška                                          R.Škrlj
26.       Vesele planinke-Mirna gora              H.Rednak
 
Oktober
            Mladi planinci                                    L.Peklja, P.Tomšič
3.         Begunjščica                                        I.Dolenc
9.         Slemenova špica                                P.Štromajer
17.       Po Pavletovi spominski poti              I.Dolenc
23.       Izlet v neznano                                   S.Dvanajščak
30.       Vesele pl.-Zalog-Planica                    H.Rednak
 
November
            Mladi planinci                                    L.Peklja, P.Tomšič
7.         Macesnovec                                       U.Malovrh
13.       Struška planina                                   P.Štromajer
28.       Vesele planinke-V neznano               H.Rednak
 
December
            Mladi planinci – spoznavni pohod    L.Peklja, P.Tomšič
19.       Krim                                                   U.Malovrh